Życie to piana i bańka mydlana. Wykorzystaj ten czas dla nich…

19:52:00


Biegasz wkoło, jak szalony? Ja też. Masz mnóstwo spraw na głowie i nie masz czasu na nic? Ja także. Jednak po zastanowieniu się co jest dla mnie tak naprawdę ważne zaczynam inaczej postrzegać otaczający mnie świat. Wiesz dlaczego? Ponieważ w tym ogromnym pędzie ja także zaczęłam się zatracać. Zarabianie pieniędzy, chęć posiadania… chciałoby się mieć super telefon, wymienić meble, bo te mają już 4 lata, właściwie to garderobę pasowałoby wymieniać raz na miesiąc całkowicie bo przecież się nudzi. Tak? A Twoja rodzina, też Ci się znudziła? Może tak wymienimy ją na nową… Pytam, bo skoro tak mało czasu poświęcasz na pielęgnowanie waszych relacji, masz gdzieś to jak spędzacie wolne chwile to może warto wymienić rodzinę na lepszy model… Nie? Też tak myślę. Moja rodzina jest dla mnie najcenniejszym skarbem jaki posiadam :). Wiem, wiem Twoja rodzina dla Ciebie także jest najważniejsza. To zacznij działać! Spędzanie razem czasu na nic nierobieniu jest dla Was bardzo ważne. Wspólne rozmowy, zabawa z dzieckiem są przyjemne, relaksujące i… sprawiają, że jesteście jeszcze bliżej siebie. Wobec tego dlaczego tak mało jest chwil, które przeznaczacie wyłącznie dla Was? To zależy tylko od Ciebie, Twój wybór, Twoja sprawa… Tylko pamiętaj, czas szybko leci, nie zostawaj w tyle z uczuciami względem najbliższych…
Dziś zrozumiałam bardzo wiele :). Dziś czas spędzony z moimi chłopakami był tak miły, że nie chciałam aby te chwile się kończyły. Nic nie jest tak ważne jak to, co przekazujemy kochanym osobom. Jeśli kochasz swoją rodzinkę, tak jak ja swoją to nie zapominaj o niej…


Zobacz także

6 komentarze

 1. czasami w tej gonitwie dnia codziennego zapominamy właśnie o tym co najważniejsze - o naszej rodzinie. Ja też staram się zmienić priorytety troszkę. Remont, wymiana mebli czy generalne sprzątanie mogą poczekać ale moje dzieci nie. Tylko czasami tak ciężko jest pogodzić wszystko na raz, bo doba za nic nie chce się wydłużyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak!! Gdyby tak można było zdobyć kilka godzin więcej w ciągu doby... Ale tak się nie da więc musimy wykorzystać te 24 h jak najlepiej umiemy :) Dla rodziny wszystko, bo ona jest najważniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rodzina to największy skarb jaki mogliśmy w swoim życiu zdobyć:) Tylko czasami o tym zapominamy, a dzięki Tobie chociaż niektóry z nas zastanowią się czytając ten wpis co tak naprawdę jest ważne...Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejny wpis:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że coś to czytelnikom uświadomi i sprawi, że choć nieliczna część z nich zmieni swoje nastawienie do posiadania, zdobywania... życie jest tylko jedno :)

   Usuń
 4. Macie rację z tą dobą. Już dawno mówiłem, że spokojnie zmieściłbym się w 36 godzinach. Dla mnie Miśka jest najważniejsza i szlag mnie czasami trafia, kiedy muszę coś zrobić a wolałbym pobawić się z Adą. Ale i tak nie jest źle, bo dziennie sporo czasu spędzamy razem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze jest to, by te 5 minut bycia razem wykorzystać jak najlepiej się da :)

   Usuń

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *