Kobieto, Matko, Zacznij rządzić swoją podświadomością! Anthony Peterson, Moc Podświadomości.

12:27:00


"W każdym z nas drzemie potężna siła, nieograniczona doskonałość ujęta w kształt podświadomości.Owa wewnętrzna moc włada każdą chwilą istnienia człowieka. Dzięki niej spełniają się marzenia. Jej potęga pozwala dowolnie kierować życiem. Masz w sobie moc osiągania sukcesów, zaznania szczęścia, powodzenia i bogactwa, spełnienia wszystkich marzeń. Wystarczy odpowiednio posłużyć się tym wyjątkowym narzędziem".
Anthony Peterson, Moc Podświadomości.

Zdajesz sobie sprawę ile masz wewnętrznej siły? Biorąc pod uwagę to, co może zdziałać Twój umysł, w zasadzie możesz wszystko. 
Opowiem Ci krótką historię z mojego życia. Kiedyś, gdy byłam małą dziewczynką miałam osobę, którą uważałam za godną naśladowania w niektórych dziedzinach życia. Pisząc w niektórych mam na myśli jej przedsiębiorczość i zaradność życiową.
Tą osobą był już nieżyjący wujek, a dokładnie brat mojej babci.
W pewnym okresie swojego życia postanowił zmienić coś, i zacząć żyć od nowa. Wyjechał z miasta, w którym mieszkał, rozstał się z żoną (to akurat nieistotne, nie ułożyło się i tyle) i zaczął żyć inaczej, z czystą kartą. Wziął ze sobą troszkę pieniędzy, kilka ubrań. Zostawił mieszkanie, wszystko, co zbudował i pomknął w nieznane.
Jego historia zaczyna mnie ciekawić dopiero od tego momentu jego życiowej wyprawy. Otóż widzisz, nie mając praktycznie nic, podjął pracę, zapoznał się z jej tajnikami i postanowił działać na własną rękę. Otworzył firmę, co w jego czasach był wprost kwestią niezwykle trudną i wymagającą dużo wysiłku.
Ne zapomnę, jak wujek powtarzał mi często, ze chodził przez długi czas w jednej koszuli do pracy. Prał ją i zakładał kolejnego dnia. Skwitował to tym, że stwierdził, że już się wysłużyła gdy zauważył na kołnierzyku ślady prucia. Chodził w jednej koszuli... 
nie miał pieniędzy na nową... a może miał, jednak pożytkował je na "wyższe cele". Wujek podjął współpracę z Niemcami. 

Importował długopisy do Polski, których wówczas u nas w kraju brakowało. Składał je, sprzedawał... Później zajmował się tworzeniem, naprawą silników do samolotów.
Mijały lata... Wujek kupił sobie w mieście swojego sukcesu willę. Tak, willę, piękny, ogromny dom. Na tamte czasy miał wszystko. Wspaniały samochód, barek wyłożony drogimi alkoholami... należało mu się bo zapracował na to.
Wujek bardzo mnie lubił, pewnie kochał ale nie chcę tu nadużywać słów. Zawsze był dla mnie osobą, która do głowy kładła mi,że mogę wszystko, że jestem zdolna, mądra i osiągnę wiele. Kupował mi drogie książki, na które rodziców wówczas pewnie nie byłoby stać. Zawsze czułam się dla niego ważna. Pewnego dnia podarował mi tą książkę... Tą, o której tu wspominam.
To był jawny przekaz typu: Postępuj według instrukcji.
Mój wujek- przedsiębiorca idealny, pracowity człowiek, który mimo swojej despotyczności potrafił po prostu dać się lubić ukazał mi swój sekret. Zwyczajnie, jeśli czegoś chcesz to będziesz to mieć. Twój umysł jest Twoim Panem, którego musisz okiełznać, podporządkować własnym potrzebom!
W książce tej jest mowa przede wszystkim o tym, że mając czysty umysł, bez negatywnych emocji możesz osiągnąć sukces.
Zawiera ona tzw. modlitwy do podświadomości. Jestem osobą wierzącą, żeby było jasne. Jednak uważam, ze modlenie się, czyli prośba do własnego umysłu stanowi na co dzień fundament tworzenia własnych marzeń i oczekiwań.
Odsyłam Wszystkich do lektury by wzmocnili wiarę we własne siły i odnaleźli w sobie spełnienie.
"Twoja podświadomość prowadzi cię, dając ci mądrość i inteligencję niezbędną, byś uczynił ze swojego życia doświadczenie przepełnione szczęściem, radością i przyjemnościami. (...)  Wystarczy ją poprosić, a podsunie ci inspirację niezbędną do napisania książki, skomponowania utworu muzycznego czy namalowania obrazu".

Znalazłam ją tu w wersji pdf:  

Jeśli zechcesz przeczytaj ją, jeśli nie lubisz takich książek to przeczytaj chociaż stronę, zobaczysz jak Cię wciągnie i zaintryguje :)

Podoba Ci się cudna zakładka do książki? Przedstawia ona nasze karykatury, 
a także moje motto zaczerpnięte z opisywanej książki:).Dostaliśmy ja w prezencie i jesteśmy zachwyceni.Dziękujemy!
Piękne zakładki i wiele więcej znajdziesz w WYPALANKA.
A teraz PREZENT DLA Każdego Czytelnika. 
Złóż zamówienie na dowolne produkty o wartości 50 zł na stronie Wypalanka, udostępnij ten profil, a jako czytelnik bloga Ladymami otrzymasz piękną zakładkę gratis!


Zobacz także

7 komentarze

 1. Piekny wpis i piekne fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja inspiracjo !!Piękne i poruszające jak zwykle :) M.

  OdpowiedzUsuń
 3. To musiał być niezwykły człowiek...
  P. S wiesz, że akurat słucham "Potęgę podświadomości"? Czuję, że to podobna lektura...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był niezwykły człowiek, który zawsze dążył w poszukiwaniu ideałów :).
   Książka "Potęga podświadomości", jest podobna, tzn. mówi w podobny sposób o naszym umyśle. Kiedyś przeczytałam jej kawałek i muszę koniecznie doczytać :)

   Usuń

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *