Czego nie wiesz o Blogerkach? I Love my Blog,Spotkanie Blogerek w Inowrocławiu oczami Ladymami.

20:37:00


Blogerka to taka kobieta, która pisze... pisze... no i co dalej? Z pewnością chciałaby żeby jej czytelnicy zakochiwali się w tekstach przez nią tworzonych. A może wcale nie ? To może chciałaby tworzyć kontrowersję i dzięki niej być w centrum uwagi grona czytających, wielbiących i hejtujących?
Blogowanie jest przyjemne, a to za sprawą układu, na zasadach którego powstają teksty. Nie pomyślałeś pewnie nigdy, że blogowanie jest pasją, zawodem, który wybiera się dobrowolnie? Tak, nikt nikogo do blogowania nie zmusi, nikt też nie zabroni prowadzić komuś bloga. Właściwie każdy, kto czuje zew, powołanie przy odrobinie pasji oraz garści umiejętności może blogować... o czym tylko zechce.
Gdy spotyka się w jednym miejscu  ponad dwadzieścia kobiet, z których każda ma dziecko lub dzieci, a przy tym pisze w internecie  swoje wywody czas staje w miejscu. To jakby ktoś zamknął tą gromadkę pod szklaną kopułą. Niby świat widać z okna jakim jest internet w telefonie, z drugiej jakaś siła ciągnie by poznać, zapytać, uśmiechnąć się i podzielić światopoglądem. Spotkanie Blogerek to czas wyłącznie dla nich. Tu nie ma dzieci... przecież trzeba zadbać o ich psychikę i wysłać choćby na dzień do dziadków :).
To kilka godzin dla nas, godzin, które każda zdecydowała się poświęcić by być jeszcze bliżej swojej pasji. 
Event w Inowrocławiu, mieście na soli został starannie przygotowany przez Patrycję i Alicję, czyli Matka NIEpolka i Mamala. Wspaniałe Organizatorki, które niewątpliwie włożyły w przygotowanie tego dnia full energii, serca i zaangażowania. Wszystko opanowane do perfekcji. 
Na początek wspaniałe, miłe powitanie Alicji, która z uśmiechem i swoistym wyluzowaniem sprawiło, że atmosfera stała się bardzo wesoła. Nadszedł czas dla Roksany, która jest twórczynią Bloga Dzwoneczkowy Raj Mamy. Opowiedziała nam bardzo dużo na temat kosmetyków Plus Dla Skóry. Uczestniczki zadawały mnóstwo pytań, dotyczących zarówno problemów z cerą, jak i różnego rodzaju kwestii o skórze dzieci. Można było dotknąć, powąchać kosmetyk, co każda kobieta lubi ;). Mnóstwo wiedzy, wspaniałe kosmetyki, a przy tym informacja o tym, że są do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Następnie zachwycające warsztaty Angeliki, Blogerki z Ugotowani TV. Angelika podzieliła nas na grupy, wręczyła każdej z grup po 4 składniki do dania, które miała stworzyć nasza wspólna fantazja. Każda grupa wyczarowała wspaniałe posiłki, które prezentowały się wprost wspaniale na talerzach. Odbył się konkurs na najpiękniejsze foto stworzonego dania, walka trwała. Właściwie to nie było widać rywalizacji, wprost przeciwnie, była to świetna zabawa. W naszej grupie na uznanie zasługuje Bożenka, Mama Trójki, która to popisała się twórczością wycinając kwiat z cebuli i barwiąc go na czerwono sokiem z buraków. Było mega! 
Integracja, spotkanie, zabawa, to nie wszystko. Spotkanie I Love my Blog to także pomoc potrzebującym. Dzięki loterii oraz licytacji dla dziecka z Fundacji  "Się Pomaga" udało się zebrać 1340 zł, a tym samym uszczęśliwić choć trochę małe serduszko Błażeja.
Na koniec zajadałyśmy się pysznym tortem i powiem szczerze, że szkoda mi było opuszczać to miejsce. Było wspaniale... ale wracać do domu czas, bo dziecko czeka :).
Spotkania Blogowego nie zrozumie ten, kto nie bloguje. Z zewnątrz widać grupę babeczek, które się uśmiechają, piękne prezenty i "biesiadowanie".
W rzeczywistości Spotkanie Blogowe dla samych Uczestniczek jest momentem relaksu i nauki... czego się można nauczyć? Tego, że choć łączy nas to, że  jesteśmy wszystkie matkami i prowadzimy blogi to każda z nas jest inna. Oprócz tego doświadczamy, że ta inność jest zjawiskiem pozytywnym, uświadamiającym jak wiele wspaniałości na nas czeka jeśli tylko będziemy  chcieć coś zmienić.
Będąc pośród tych dziewczyn, które w głowach i sercach mają mnóstwo pasji doświadcza się przypływu  pozytywnej energii. Człowiek czuje się naładowany wielką siłą, tak bardzo, że sam nie wie na co ją ma  spożytkować. To od poszczególnych osób zależy czego wielkiego dokonają mając takie zasoby energii zaczerpniętej od innych. Przeleją je na blog, a może na radość z życia rodzinnego? ;)
Już niedługo, 10 października 2015 r odbędzie się "Blogowy Szał Mam", czyli Spotkanie Blogowe, którego jestem jedyną Organizatorką. Przygotowania trwają, emocji i stresu z każdym dniem coraz więcej. Mam nadzieję, że będzie pięknie.

W następnej części przedstawię Wam co przywiozłam z Inowrocławskiego Spotkania :)
Natomiast teraz zasypuję post milionem (no, dobra trochę mniej) zdjęć :)


ORGANIZATORKI:
1) Alicja Wegner  – Mamala
2) Patrycja Wegner-Keiling –  Matka NIEpolka
UCZESTNICZKI:
3) Marta Kusiak – tosinkowo
4) Paulina Frontczak-Pawłowska – Ladymami
5) Angelika Witaszewska – ugotowani.tv
6) Ania Ostrowska – 4 us only
7) Izabela Rusnak Wisiorek – Po drugiej stronie brzucha
8) Wioleta Galla – Mama bloguje
9) Justyna Krakowiak – Miejskie wiejskie
10) Natalia Kucharska – Raczkując w świat
11) Roksana Prusaczyk – Dzwoneczkowy raj mamy
12) Magda Rychwicka – Meg i chłopaki
13) Marta Duszyńska – TomiTobi
14) Patrycja Madej – Tak nieidealni
15) Karolina Romanowska – Ja matka
16) Marta Świerczyńska – Mama w biegu
17) Marta Strzelińska – Zakręcony świat Marty
18) Karolina Kaliś – Dwa plus cztery
19) Mirka Czubak – FarmaŻony
20) Bożena Jędral – Mama Trójki
21) Maria Smolarek-Wilińska – Marcelka Fashion
22) Basia Tomczak – Pierwsze krokiZobacz także

10 komentarze

 1. Widać, że sie fantastycznie bawilyscie. Moje wyobrazenie o spotkaniach blogerek - spotyka sie kilka kobiet z podobnymi zainteresowaniami, wiec nagadac sie nie mogą. Poza tym to taka odskocznia od codzienności dla mam, ktore siedzą w domu z dziećmi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniałe Organizatorki, super Uczestniczki. Było na prawdę świetnie :)

   Usuń
 2. Ale musiałabyś być szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo :) Gdy dowiedziałam się, że jadę to skakałam pod sufit :D

   Usuń
 3. Podziwiam cię! pniesz do przodu z prędkością światła, tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze to być szczęśliwym i realizować marzenia :). Również pozdrawiam! :)

   Usuń
 4. Świetne spotkanie. Widać że było super :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że było miło, zabawnie i ciekawie. Takie spotkania dają wiele energii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Energetyzują na maxa :) . Zawsze będę je mile wspominać.

   Usuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *