Co podarować Noworodkowi w prezencie?

00:09:00Zapewne znasz te chwile gdy w rodzinie bliższej czy dalszej lub u przyjaciół przychodzi na świat nowy członek rodziny. W zależności od tego jaka relacja wiąże Ciebie z jego rodzicami bardziej lub mniej zastanawiasz się nad rodzajem podarunku, który mogłoby Maleństwo od Ciebie otrzymać. W każdym przypadku jest to dumanie o rzeczy odpowiedniej, praktycznej lub pamiątkowej. Bywa, że w konsekwencji wybierasz najprostszą opcję ale czy aby na pewno tak chcesz? Gdzieś w podświadomości siedzi to uczucie, by dać coś przemyślanego... pomogę Ci, może się zainspirujesz.

UBRANKA.Każdy rodzic małego dziecka wie, że ubranek nigdy za dużo. Przy wyborze pamiętaj, że lepiej kupić za duże niż za małe. Dziecko szybko rośnie więc jeśli jest to coś uniwersalnego (nie np. kurtka zimowa), to na pewno będzie ono wykorzystane.
Tylko co wybrać? A może coś unikatowego? Zamiast szukać drogiego ubranka ze znaną metką możesz na przykład wybrać body, koszulkę, spodenki ect. ręcznie malowaną! Na takim wdzianku może być personalizacja, dedykacja, grafika, o której marzysz. To fantastyczna opcja dla osób sentymentalnych, bo taki bodziak gdy dziecko wyrośnie na pewno zostanie schowany na pamiątkę ku uciesze rodziców.

PUDEŁKO, SZKATUŁKA WSPOMNIEŃ.
Kiedyś już TU pisałam o tym, że zbieram ważne, pamiątkowe rzeczy Filipka do szkatułki. To wspaniały pomysł na prezent dla noworodka i jego rodziców, który na pewno ich zachwyci. Opcji do wyboru jest sporo, dziś przedstawiam szpatułkę z surowego drewna, na której zostały przedstawione metodą wypalanki piękne ozdoby. Można oczywiście wybrać taki obrazek, który będzie bezpośrednio wiązał się w jakimś względzie z obdarowanym noworodkiem lub jego rodzicami. Świetną alternatywą byłby tu na przykład napis, przedstawiający imię, czy dedykację, datę urodzenia.

KOCYKI, POŚCIEL.
Wspaniałym prezentem dla noworodka jest uroczy, mały kocyk. Z doświadczenia wiem, że jeden raczej nie wystarczy, bo Maleństwo lubi płatać figle i zabrudzić tą niezbędną rzecz. Dlatego śmiało możesz podarować na prezent dla noworodka kocyk. Wspaniałe, klasyczne w kolorystyce biało czarnej są kocyki NameMe. Wzorów tych kocyków jest wiele i każdy znajdzie odpowiadający. Z drugiej strony, na odwrocie kocyki są koloru szarego, co jest na wielki plus. Zaletą ich jest to, że można je personalizować. Oprócz imienia dziecka można wstawić na powierzchni kocyka datę urodzenia lub całą metryczkę. To jest fantastyczna opcja! Oczywiście wymaga to wiedzy od rodziców noworodka o szczegółach ile ważyło i mierzyło ich dziecko po urodzeniu ale pamiątka jest niezastąpiona. Szczegółowo opisany kocyk, to super element do sesji zdjęciowej.

Innym, wspaniałym rodzajem kocyków dla dzieci są te z już dobrze znanego ostatnimi czasy na polskim rynku materiału minky.
Wprost idealne wykonanie cechuje kocyki Paisley, które, tak jak ten różowy ze zdjęć są dwustronnie uszyte z minky. Co to daje? Kocyk jest mega miękki, ocieplony, idealny na jesienne, czy zimowe wieczory. Śmiało może zastąpić tradycyjną kołderkę w łóżeczku noworodka. Podoba mi się w nich także to, że są one obszyte na rantach miłą tasiemką, co daje świetne wykończenie produktu. Kolorystyka jest dowolna, bo marka oferuje doprawdy ogromny wachlarz wzorów i kolorów materiałów.

ZABAWKI.


Dla noworodków jest multum rodzai zabawek. Wybieraj te z atestem, zwłaszcza gdy wykonane są z tworzywa typu plastik, czy drewno itp. Moim zdaniem fajną alternatywą są przytulanki szyte przez małe szwalnie. Oczywiście mówię tu o wykonanych z myślą o małych dzieciach. Na zdjęciach przedstawiam świetną opcję "szmatki-króliki". Wykonane są one z bawełny i minky, nie posiadają niebezpiecznych do połknięcia elementów. Także w ich przypadku możliwa jest personalizacja, jeśli firma oferuje np. haftowanie. Kolorystyka dowolna i ile radości dla Malucha, który może zabawkę tarmosić i przytulać.

Jak widać opcji do wyboru, co podarować noworodkowi jest całe mnóstwo. Ja wymieniłam kilka prostych lecz niezwyczajnych rozwiązań. Zawsze trzeba ten temat przemyśleć, bo niepozorny prezent, nawet za parę groszy może stać się dla dziecka najpiękniejszą pamiątką z czasów dzieciństwa.

Body personalizowane- LejdiShepard
Szkatułka- Wypalanka
Kocyck personalizowany- NameMe
Kocyk minky- Paisley
Przytulanki- Peppo

Zobacz także

0 komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *