Fotorelacja z konferencji Łódź Bloguje 2016 r. Uratowane zdjęcia.

03:24:00
Jeszcze niedawno rozpaczałam, że moja karta SD z aparatu jest uszkodzona, a wszystkie zdjęcia, które były na niej zapisane bezpowrotnie zostały utracone. Były tam fotki z dwój ważnych wydarzeń blogosfery, na których byłam w minionym 2016 roku, czyli "See Blogers" oraz "Łódź Bloguje". Ostatnio je cudem odzyskałam i ciesząc się niezmiernie postanowiłam się z Wami podzielić wrażeniami i wspomnieniami. 
Dziś przedstawiam skrawek Łódź Bloguje, konferencji,którą wspominam niezmiernie miło.
Wydarzenie było 18 czerwca 2016 w restauracji Przerwa. To niewątpliwie fantastycznie zorganizowana konferencja przez Paulinę z Moja Pasja Smaku i  Monikę z Prawa ręka szefa. Dzięki przestronnym wnętrzom, uczestnicy czuli się swobodnie, a, że w tym roku było ok. 100 osób, to chwała Organizatorkom za to, że zdołały, pomimo przeszkód znaleźć miejsce wprost idealne na taki meeting.
Na spotkanie przybyli Blogerzy z różnorodnych dziedzin blogosfery, a także fantastyczni Prelegenci: 
Wojciech Wawrzak prakreacja.pl ,
Joanna Delbar instytutjd.pl
Agnieszka Skupieńska biznesoweinfo.pl
Justyna Kozioł justynakoziol.com
Iza Sękowska brand24.pl
Witek Tosik zatroskani.pl
Adam Mirowski thecamels.org.
Ze swojej strony muszę przyznać, ze prelekcja Wojtka najbardziej przypadła mi do gustu. On zna się na rzeczy, opowiedział nam o kwestiach prawnych, związanych z blogowaniem, przy użyciu prostego ale konkretnego języka. Na sali pojawił się las rąk, gdy słuchacze mieli możliwość zadawania pytań prelegentowi. Nieco na luzie, z uśmiechem, jednak konkretnie i profesjonalnie podszedł Wojciech do tematu.
Ciekawa była także prelekcja Joanny Delbar. Bardzo lubię prezentacje od strony psychologicznej, a tu właśnie na tym się ona opierała. Usłyszeliśmy między innymi o pędzie, jaki stanowi praca dla każdego człowieka. Zobaczyliśmy postać kobiety, która odnosząc wielkie sukcesy, postanowiła zwolnić i zrobić w życiu coś dla siebie, przy okazji dzieląc się wiedzą z innymi ludźmi.
Na temat zarabiania na blogu, pracy freelencerów opowiadała Agnieszka Skupieńska. Najbardziej ciekawym wątkiem był ten, mówiący o książce, którą wydała, wspominając nam także o zyskach, jakie przyniosła jej sprzedaż.Ewidentnie ten temat wciągną słuchaczy, którzy byli ciekawi sposobów na osiągnięcie sukcesu.
W czasie kolejnych prelekcji, ja uczestniczyłam we wspaniałych warsztatach Brand24, prowadzonych przez Izę Sękowską. Miałam przyjemność gościć Izę w charakterze prelegentki na organizowanym przeze mnie evencie Blogowy Szał Mam w 2016 roku.  
Bardzo ucieszył mnie fakt, iż dostałam się na te warsztaty, gdyż byłam ciekawa działań prowadzonych przez znaną firmę oferującą narzędzia do monitorowania stron internetowych. Prowadząca z uśmiechem i luzem przekazała nam wiedzę o działaniu aplikacji do monitorowania, wciągnęła nas w temat, a pytaniom i rozmowom nie było końca. 
Konferencja Łódź Bloguje moim zdaniem była zorganizowana wspaniale! Zarówno Organizatorki, jak i Partnerzy, Prelegenci dopisali i niewątpliwie jeśli czas na to pozwoli, to z przyjemnością zgłoszę się do kolejnej edycji. Paulinie i Monice dziękuję za zaproszenie, należą się im też wyrazy uznania za to, że stanęły na wysokości zadania. Tak trzymajcie!

W tym wpisie są zdjęcia zarówno mojego autorstwa, jak również pobrane z fanpage "Łódź Bloguje".
Zobacz także

2 komentarze

  1. Nie słyszałam o tym wydarzeniu wcześniej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To musiało być bardzo inspirujące doświadczenie :) O ile wcześniej nie brałam udziału w takich eventach, o tyle od pewnego czasu bardzo je polubiłam - i mam nadzieję, że kiedyś uda się nam spotkać na którymś z nich :)

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *