Jak wybrać odpowiedni plecak dla przedszkolaka?

14:38:00


Wybór plecaka dla przedszkolaka wcale nie jest taki łatwy, jakby chciało się wydawać. Wiadomo, dziecko będzie kierować się kolorystyką i grafiką, ulubionymi bohaterami z bajek ale to do nas, rodziców należy obowiązek zapewnienia mu wygody, bezpieczeństwa, a także funkcjonalności.

Co wybrał Filipek?

Przeszliśmy długą drogę, by wybrać idealny plecak, taki, który przypadnie do gustu mi oraz małemu Przedszkolakowi. Filip wybrał sobie plecak firmy Topgal, w swoim ulubionym niebieskim kolorze. Najbardziej spodobał mu się uroczy piesek i oboje nie mieliśmy wątpliwości, że wizualnie, to najlepszy wybór. Plecak możecie zobaczyć TU, posiada on bardzo mocne i wygodne szelki, które są jednocześnie miękkie, dzięki nim wprost idealnie się go nosi. Filip mówi, że nawet nie czuje go na plecach, bo jest bardzo wygodny i lekki. Posiada dużą przegrodę, w której pomieści się wszystko, czego przedszkolak potrzebuje. Z przodu jest kolejna, mniejsza przegródka, zapinana na suwak, która jest dodatkowym atrybutem do utrzymania porządku w plecaku. 

Bezpieczeństwo i funkcjonalność, to podstawa.

Nasz plecaczek ma śliczny odblask, w kształcie kości, a także mały uchwyt do trzymania plecaka jak torbę. Odblaski są także na szelkach, co daje swoiste poczucie bezpieczeństwa w drodze do przedszkola. Po bokach plecaka są dwie siatkowe kieszonki, idealne np. na bidon. Plecak jest najwyższej jakości, solidny i wydaje się, że będzie trwały. 
W środku ma przyjemny, wodoodporny materiał z ładną grafiką. Oprócz tego plecaczek posiada także identyfikator, to ważne, że jest miejsce, gdzie można go podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka. Jesteśmy nim zachwyceni, a Filip jest dumny, że właśnie on sam go wybrał.
Już niedługo będziemy razem wędrować do przedszkola, mam nadzieję, że Filipkowi się tam spodoba i będzie miał wielu przyjaciół.

Plecak i akcesoria- Topgal,
Bluza- Monello.
Zobacz także

0 komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *