Walcz ze zmęczeniem i frustracją.

05:44:00
Tym razem nie będę Wam pisać historii o matczynych frustracjach, bo jeśli jesteście także matkami, to w zupełności to rozumiecie.
Tym razem chcę Wam zdradzić moją receptę na polepszenie samopoczucia, wyeliminowanie rozdrażnienia, a także doładowanie akumulatorów potrzebne podczas wysiłku fizycznego.
Odkryłam niedawno, że powodem spadku mojej kondycji jest obniżony poziom magnezu. Latem czułam się fantastycznie, dużo przebywałam na świeżym powietrzu, jeździłam na rowerze, spacerowałam z Filipkiem, biegałam. Endorfiny, witamina D, a także wystarczający poziom magnezu i wiele innych rzeczy skłądały się na to, że wstawałam rano z siłą i chęcią działania.

Jesień wiele zmieniła. 
Wraz z przypływem jesieni zaczęłam ćwiczyć w domu, bo znacznie zmniejszył się mój ruch na świeżym powietrzu i wiedziałam, że mój organizm domaga się działania. Czułam się często zmęczona, nerwowa, odczuwałam skaczący nerw w oku, a w nocy łapały mnie skurcze w łydki. Sięgnęłam wówczas po Magnez.
Na wstępie powiem Wam, jakie są symptomy tego, że organizm potrzebuje magnezu. Przede wszystkim moment, w którym traci się siły na wszystko, nie ma ochoty i człowiek jest ogólnie osłabiony. Kolejna sprawa, to rozdrażnienie, które towarzyszy większość dnia i nie daje się wyluzować i skoncentorwać na ważnych i mniej ważnych rzeczach. Mnie także często bolała głowa, odczuwałam zawroty głowy. Wspomniałam też o skaczącym nerwie w oku, to nic innego, jak skurcze mięśni, odczuwałam je też w straszny sposób w łydkach. 

Co wybrałam? 
W aptece jest dostępnych wiele rodzai Magnezu, który oferują liczne firmy farmaceutyczne. Ja wybrałam Magne B6 Active. Są to saszetki, zawierające granulki, których nie rozpuszczamy w wodzie, a po prostu wsypujemy prosto do jamu ustnej. Rozpuszczają się idealnie, dając wspaniały,orzeźwiający, cytrynowy smak. Taka forma magnezu jest wysoce przyswajalna przez ludzki organizm. Saszetka oprócz magnezu zawiera także witaminę B6 oraz kwas foliowy. 
Produkt jest bardzo wygodny w użyciu, smaczny, można go wszędzie z soba zabrać. Dorośli mają zalecenie spożywania dówch saszetek dziennie. Ten suplement diety mogą przyjmować dzieci od 6 roku życia- po jednej saszetce dziennie. 
Magnez przyczynił się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, a także polepszył moją koncntrację i uwagę. Więcej na stronie stresozaradni.pl .

Jeśli i wy odczuwacie podobne sypmtomy, to konniecznie rozważcie, czy to nie aby niedobór magnezu. Ja poczułam się na prawdę lepiej po dwóch tygodniach stosowania. Niebawem minie miesiąc i wiem, że był to bardzo dobry wybór.

Zobacz także

1 komentarze

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *