Mikołajkowe 'Spotkajmy się w Łodzi'.

11:41:00

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 16 grudnia 2017 roku byłam na Mikołajkowym Spotkaniu Blogerek w Łodzi, organizowanym przez Zadbaną Mamę.
To był wspaniały dzień, przybliżający nas do klimatu nadchodzących Świąt, odwiedził nas nawet Święty Mikołaj!

Cudem, pokonując łódzkie korki, wreszcie udało mi się przybyć na spotkanie. Choć trochę się spóźniłam,to przywitały mnie uśmiech Uczestniczek.
Urokliwa Tubajka i tym razem przywitała nas cudownie, pięknym, świątecznym wystrojem. Jedzenie jak zwykle przepyszne, tym razem miała okazję spróbować pierogów z gęsiną, polecam! 

O pielęgnacji cery. Akademia Urody.
Na początku miałyśmy przyjemność słuchania prezentacji Akademii Urody, a dokładniej Pani Moniki, przedstawicielki marek:Mincer Pharma oraz Evree. Dowiedziałyśmy się jak prawidłowo trzeba dbać o cerę, by móc długo cieszyć się jej witalnością i blaskiem. Szczegółowo Monika omówiła nam poszczególne etapy pielęgnacji i zaznaczyła, jak ważne jest przebywanie ich w dokłądnie takiej kolejności. Mogłyśmy testować kosmetyki, co było świetną opcją. Znam Evree, natomiast Mincer Pharma, to jedna z lubianych marek przez moją mamę.
To była bardzo udana prelekcja, podobało mi się!

Kreatywność przede wszystkim.
Kolejny raz miałam okazję uczestniczyć w warsztatach szycia, prowadzonych przez Gosię z Myou. O pierwszych pisałam TU. Tym razem szyłyśmy ozdoby świąteczne, zgodnie z tym, co nam podpowiadała fantazja. Ja uszyłam woreczek na prezenty, który podarowałam Filipkowi. Zdecydowanie takie warsztaty bardzo nas zintegrowały. Było zabawnie, wesoło i każda z nas mogła wykazać się kreatywnością. 

Byłyśmy grzeczne!
I wtedy... przyszedł On! A raczej Ona- Pani Mikołaj, w którą wcieliła się niezawodna Mama w Biegu (uwielbiam tę kobietę). To był majstersztyk! Marta, to potrafi poruszyć tłum, było zabawnie i ekscytująco. Prezenty kupowałyśmy sobie nawzajem, drogą losowania. 

A żeby nam się dobrze współpracowało...
Ostatnim punktem naszego spotkania była dyskusja o współpracach blogerów z markami, którą poprowadziła Wioleta Gala- Mama Bloguje. Bardzo fajna forma prezentacji, mogłyśmy sobie porozmawiać otwarcie o stawkach, zarobkach na blogu i w mediach społecznościowych. 


Było przemiło! Spotkanie skończyło się tak szybko albo po prostu w miłym towarzystwie chwile szybko płyną. Teraz wspólnie z Sylwią przygotowujemy wydarzenie Spotkajmy się w Łodzi IV, oj, będzie się działo!

Zdjęcia od Mama Bloguje:

Zdjęcia od RainbowLyll:


Zdjęcia od Madame Blania:
Zobacz także

1 komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *