Poświęcić czas rodzinie

13:13:00


Od kilku dni nic nie działo się na blogu. Cisza. Wypadałoby na pewno abym powiedziała Wam dlaczego tak się stało, skąd moje milczenie. Powód jest niemalże streszczony w zdaniu, będącym tytułem tego wpisu. Ostatnie dni były dla mnie czasem wyciszenia, psychicznego relaksu i właśnie tego mi brakowało. Tak się składa, że akurat mąż akurat ma urlop, zazwyczaj taki czas wykorzystywałam na to, iż on zajmował się dzieckiem, a ja dopracowywałam nieskończone rzeczy i nadrabiałam zaległości. Tym razem też miało tak być ale nie mogłam... owszem, pracowałam wieczorami, jak zwykle ale moje podejście wyglądało nieco inaczej. Patrząc na Ich szklące się od ekranu telewizora oczy stwierdziłam, że to ja mam bezpośredni wpływ na taki, czy inny model spędzania przez nas wszystkich czasu wolnego. Odpuściłam, na maxa, wyluzowałam. Przecież posty nie uciekną, nieobrobione foty poleżą w folderach i raczej ich szlag nie trafi. Zobowiązania, które mam wykonać dla klientów mogę zrobić nieco bardziej "slow"... małymi  krokami. 
Co mi to dało? Wszystko to, czego potrzebowałam. Doceniłam każdą chwilę spędzoną z Nimi, spojrzałam nieco inaczej na ten cholerny pęd, jaki towarzyszy mi od dłuższego czasu. Wzięłam sobie do serca to, że bycie dla nich jest podstawą do budowania jeszcze większej, wspólnej więzi i chcę, by to trwało. Są wakacje, czas pięknej pogody i radości, zatem i Tobie proponuję, spójrz na osoby, na których zależy Ci najbardziej na świecie i nieco zwolnij, odpuść rzeczy które dają chwilową satysfakcję.
Uwielbiam pisać, a gdy przyjdzie mi szczególna wena to mogłabym tworzyć i tworzyć. Wspaniale jest gdy widać odbiór moich treści, blog to moje miejsce, do którego zapraszam każdą osobę, posiadającą chwilkę na relaks podczas całej doby. Jest to moja pasja, hobby, sposób na życie jednak każdy z nas ma czasem potrzebę wyciszenia, spojrzenia na swojej egzystencji innym wzrokiem i docenienie tego, co się posiada.
Dziękuję Wam, że tu jesteście...
Mam dla Was niespodziankę, Zapraszam na Konkurs Wszystkich czytelników Ladymami!.


Zapraszam na WYNIKI KONKURSU TU.

Regulamin

Konkurs trwa na fanpage Ladymami na facebooku. klik


1. Konkurs nosi nazwę: "Konkurs wakacyjny"
2. Aby wziąć udział w konkursie należy:1. Polub i udostępnij publicznie plakat konkursowy.
2. Polub Ladymami 

3. W komentarzu na blogu lub na facebooku pod plakatem konkursowym napisz odpowiedź na pytanie: Za co lubisz wakacje? Zaproś do zabawy min. 3 osoby, podświetl na niebiesko.
3. Nagroda (wybrany zegarek) zostanie wysłana do Zwycięzcy od Sponsora po podaniu adresu do wysyłki. Czas na wysyłkę ok 14 dni.
4. Termin zgłoszeń do udziału w konkursie 4-30  lipca 2016 r r do godz. 18.00.
5. Ogłoszenie wyników po 30 lipca 2016 r.
6. Wysyłka nagrody ciągu 14 dni od dnia podania adresu do wysyłki i ustalenia szczegółów ze sponsorem.
7. Organizatorem konkursu jest Ladymami.
8. Konkurs nie ma nic wspólnego z facebookiem.

Zapraszam na WYNIKI KONKURSU TU.

Zobacz także

6 komentarze

 1. Jak by Pani pisała o mnie nie prowadze bloga ale naprawde gdzieś w tym wirtualnym świecie fb i nie tylko się zgubiłam i odpuszczam cYtam posy hurtem nie ma bierzaco jak mam czas komentuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie , że spędzilas tak piękne chwile z najbliższymi a wierni czytelnicy poczekają ;) ja właśnie wybieram się z córeczką na spacer po lesie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ODPOWIEDŹ KONKURSOWA : Wakacje kocham za urlop nad Bałykiem, który mogę spędzić z moim kochanym mężem i dzieciaczkami. Mogę wtedy naładować baterię na kolejny rok wyzwań. Wybieram zegarek BIAŁY :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konkurs trwa na fanpage Ladymami na facebooku :). Tam należy udzielać odpowiedzi :)

   Usuń
 4. Wakacje kocham za urlop nad Bałykiem, który mogę spędzić z moim kochanym mężem i dzieciaczkami. Mogę wtedy naładować baterię na kolejny rok wyzwań. Wybieram zegarek BIAŁY :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wakacje.....moje włąśnie dobiegły końca :) Ale czas spędzany z rodziną jest bezcenny!

  OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *