Cykl #Kobiety w blogosferze. Part 3: Mama w Biegu, Pielęgnacyjna Rewolucja, Igimigi, Szarokolorowa, Macierzyństwo-raz, Pewna Mama.

02:31:00Dziś w Cyklu "Kobiety w blogosferze" chcę przedstawić Wam kolejnych sześć kobiet, 
które z zapałem i wielkim sercem prowadzą swoje blogi, podobnie jak ja. Wśród nich są miłośniczki parentingu, jak również blogerki lifestylowe, a także piszące głównie 
o kosmetykach, makijażu blogerki urodowe. Ciekawa jestem, czy któreś z nich już znacie, a jeśli widzicie je po raz pierwszy to mam nadzieję, że ich miejsca w sieci Was zaciekawią. Każda z nich jest zupełnie inna 
i każda ma Wam wiele do powiedzenia nie tylko o sobie ale i na tematy, które często Was nurtują. Zapewne znajdziecie u nich wiele odpowiedzi na różnorakie pytania. 
No, cóż, nie przynudzam, poznajcie je...


1. Kim jest Marta Świerczyńska, twórczyni bloga Mama w Biegu?
Marta Świerczyńska, autorka bloga mamawbiegu.pl to szalona maminka dwóch cudownych synów: Kornela i Marcela, 
która rozsmakowała się w macierzyństwie 
do granic możliwości.

2.Jaka jest tematyka tego bloga?
Blog o wszystkim co zaprząta poczochraną głowę autorki. Głównie blaski i cienie macierzyństwa, smaki kuchni. Znajdzie się też coś dla grubasków na diecie 😉 Misz masz myśli, poglądów, humoru…

3. Skąd brać siły, chęci i pomysły do prowadzenia swojego miejsca w sieci?
Sił czasem brak, to fakt. Marta traktuje swój blog jako sposób na miłą odskocznię od codzienności, dzięki czemu tworzenie swojego wirtualnego domu napompowuje ją nowymi siłami. Pomysły leżą na każdym kroku. 
Nie zawsze jednak jej wrodzona chęć poleniuchowania pozwala się nad nimi pochylić. Dlatego czasem wieje nieregularnością, ale Ci którzy ją znają wiedzą, że jest to wpisane 
w jej myśli poczochrane :).

4. Czy Blogerka posiada zainteresowania 
nie związane z blogiem? Jakie?
Całe mnóstwo. Choć z czasem wszystko wiąże się w nierozerwalną całość. Przecież pisanie bloga, to nic innego jak dzielenie się swoimi zainteresowaniami. Marta uwielbia podróżować, czytać książki z tym związane i snuć plany na kolejne szalone podróże.

5. Życiowe motto, drogowskaz, którym Blogerka się kieruje to?
Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony. Cała Marta. Szkoda czasu na  półśrodki!


1. Kim jest Agnieszka Winciorek, twórczyni bloga Pielęgnacyjna Rewolucja?
Agnieszka jest blogerką urodową, prowadzi bloga Pielęgnacyjna Rewolucja.

2.Jaka jest tematyka tego bloga?
Na jej blogu znajdzie się duża dawka recenzji i informacji o kosmetykach. Dodatkowo, co jakiś czas pisze notki lifestyle oraz jej małe porady. Jej zdaniem każda fanka kosmetyków znajdzie coś dla siebie, a co najważniejsze poradzi się, czy dany kosmetyk na prawdę opłaca się kupić!

3.Skąd brać siły, chęci i pomysły do prowadzenia swojego miejsca w sieci?
Twierdzi, iż każdy z Nas ma swój własny pomysł na rozwój i realizacje swoich pasji. Dla niej głównie to satysfakcja, że przekazane przeze nią informacje przydadzą się czytelnikom. Sprawia jej to dużo frajdy, chociaż jak każdy miewa ciężkie dni. Wówczas zadaje sobie pytanie "Po co ja to w ogóle robię?" Trzeba wtedy pamiętać, że jeśli robisz coś dla siebie i innych to to zaowocuje.

4. Czy Blogerka posiada zainteresowania nie związane z blogiem? Jakie?
Oczywiście. Szalona księgowa, która obecnie stara się specjalizować w księgowości budżetowej. Zaś z drugiej strony jest typową kobietą, która lubi dobry film i ciekawą książkę. W wolnym czasie robi paznokcie swojej rodzince i przyjaciołom. Uwielbia wymyślać nowe zdobienia!

5. Życiowe motto, drogowskaz, którym Blogerka się kieruje to?
Nie szukaj szczęścia, ale dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie.


1. Kim jest Klaudia Wróblewska, twórczyni bloga Igimigi?
Klaudia Wróblewskato blogerka lifestylowa, prowadząca bloga "IGIMIGI".

2.Jaka jest tematyka tego bloga?
Blog jest czysto Lifestyle choć ostatnio coraz więcej o urodzie, kosmetykach. Kosmetykach do ciała, twarzy, włosów.

3.Skąd brać siły, chęci i pomysły do prowadzenia swojego miejsca w sieci? 
Zdaniem Klaudii, chęci i siły trzeba brać z motywacji i myślenia o przyszłość. Twierdzi, iż jeżeli będzie pisać to marzenia się spełnią bo ktoś więcej ją zauważy i doceni.

4.Czy Blogerka posiada zainteresowania nie związane z blogiem? Jakie? 
Blogerka swoje zainteresowania przekłada na bloga. Dzieli się z innymi tym, co ją fascynuje i co lubi robić. Właśnie dlatego powstał blog. Dzieląc się swoimi pasjami z innymi i zaraża do tego innych ludzi.

5Życiowe motto, drogowskaz, którym Blogerka się kieruje to?
Umiesz liczyć? Licz na siebie!"
To jest szczera prawda bo blogując pamiętaj, że koleżanka nie "odwali" wszystkiego za ciebie, bo to twój świat i twoje kredki.


1. Kim jest Iwona Piskała, twórczyni bloga SzaroKolorowa?
Iwona to 27 letnia mama dwóch cudownych chłopców- Igora lat 6 i Kacperka lat 3. Kochająca czytać książki i zakochana w handmade.

2.Jaka jest tematyka tego bloga? 
Na blogu pojawiają się różne tematy, ale jak wcześniej wspominałam Iwona kocha czytać książki i przede wszystkim właśnie tą miłością do nich stara się zarażać na blogu.

3.Skąd brać siły, chęci i pomysły do prowadzenia swojego miejsca w sieci?
Jak twierdzi blogerka to samo przychodzi. Najważniejsze to nie robić nic na siłę.

4.Czy Blogerka posiada zainteresowania nie związane z blogiem? Jakie?
Autorka bloga SzaroKolorowa kocha Wszystko związane z rękodziełem. Uwielbia robić coś z niczego. Po za tym lubi jeździć na rolkach.

5.Życiowe motto, drogowskaz, którym Blogerka się kieruje to?
"Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro. 
Nie przestawaj marzyć tak jakbyś miał żyć wiecznie".


1. Kim jest Nadine Kranik, twórczyni bloga Macierzyństwo-raz?
Nadine jest osobą kreatywną, nie znającą nudy. Kocha tańczyć, grać na gitarze i czytać książki. 

2.Jaka jest tematyka tego bloga?
Blog Macierzyństwo - raz ma na celu stworzyć miejsce w sieci, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Autorka pisze trochę o ciąży i macierzyństwie, umieszcza również przepisy na ciasta czy sama przygotowuje  tutoriale szyciowe. Oprócz tego zdarza się jej dzielić swoimi przemyśleniami na tematy życia codziennego.

3. Skąd brać siły, chęci i pomysły do prowadzenia swojego miejsca w sieci?
Najlepiej ze swojego otoczenia, bo wtedy będzie się autentycznym i prawdziwym, a każdy czytelnik tego oczekuje. 

4. Czy Blogerka posiada zainteresowania nie związane z blogiem? Jakie?
Oczywiście. Nadine zanim zaczęła być mamą i blogerką tańczyła wcześniej w zespole ludowym, w którym spędziła ponad 15 lat swojego życia. Teraz zaraża folklorem swoją córkę, która już jakieś zapędy do tańca ma.
5. Życiowe motto, drogowskaz, którym Blogerka się kieruje to?
Nie oglądać się za siebie, a iść do przodu i korzystać z życia na tyle ile się da.


1. Kim jest Marta Korotko, twórczyni bloga www.pewnamama.pl?
Kim jest? Chyba wszystkim po trochu: mamą, żoną, przyjaciółką, kucharką, sprzątaczką, pielęgniarką i kopalnią pomysłów. Zmienia się jak kameleon na potrzeby sytuacji.
Ale jest także kobietą. Kobietą, która pośród tych wszystkich domowych obowiązków i dbania o członków rodziny nie zapomniała o sobie. Ważne jest dla niej realizowanie własnych celów, dążenie do pełnej samorealizacji. To sprawia, że chce się żyć!

2.Jaka jest tematyka tego bloga?
Tematyka bloga to z założenia parenting. 
Choć od długiego czasu nie brakuje tu różnych smaczków z życia codziennego. Autorka bloga, jako zapalona podróżniczka opisuje także rodzinne wycieczki. Jako ambasadorka społecznej akcji Certyfikaty Okiem Mamy wskazuje miejsca, które są świetnie przygotowane na odwiedziny rodzin z dziećmi. Nie brak tu motywacji, wsparcia i pokazania, że ten szarobury świat za oknem może być fantastyczny i cudowny. To wszystko zależy od naszych chęci.

3. Skąd brać siły, chęci i pomysły do prowadzenia swojego miejsca w sieci?
Według Marty jeśli robisz to, co kochasz pomysły i chęci przychodzą same. Inspiruje się własnym życiem, życiem bliskich, zasłyszanych rozmów w autobusie czy pociągu, albo oglądając wiadomości w telewizji. Czasem jak każdy człowiek czuje, że ma dość, więc po prostu na chwilę odpuszcza i łapie oddech. Zdarza jej się gorszy dzień, czasem wstanie lewą nogą lub potrzebuje złapać dystans. A potem po kilku dniach wraca z nową energią, głową pełną pomysłów i nie przesypia kilku nocy z rzędu. I wcale się tym nie przejmuje, bo to jest właśnie sens życia!

4. Czy Blogerka posiada zainteresowania nie związane z blogiem? Jakie?
Oczywiście, wszak nie samym blogiem bloger żyje 😉 Po skończonej 10-letniej karierze koszykarskiej poszukiwała bardzo długo czegoś, co będzie sprawiało jej równie wielką przyjemność. I wcale łatwo nie było. W końcu zaczęła swoją przygodę z blogiem, a zaraz po tym odkryła ogromne zamiłowanie do fotografii i szycia. Szyje na potęgę na zmianę z pstrykaniem fotek. Kocha to uczucie satysfakcji towarzyszące przy końcu każdego rozpoczętego projektu. Wie, że to nie jest zwykła fanaberia, a jej droga, którą zamierza podążać w życiu stale. Kto wie, może zwykłe hobby przerodzi się w wielki biznes. Planów jest tysiące!

5. Życiowe motto, drogowskaz, którym Blogerka się kieruje to?
Od lat niezmiennie ❤
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód".
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące".

Zobacz także

0 komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *