Najlepsze zabawki interaktywne. Rok dobrej zabawy z Patatoy.

21:58:00Z pewnością zgodzicie się ze stwierdzeniem, że zabawki interaktywne niemal opanowały rynek zabawek dla dzieci. 
Niezwykle ważnym jest aby rodzice wśród nich dobierali dla swoich pociech zabawki dobrej jakości, atestowane oraz takie, które mają walory edukacyjne. Na co się zatem zdecydować wśród ogromu zabawek, z których większość wygląda na godne zainteresowania? 
Dziś przedstawię Wam moje zabawkowe odkrycia, które z czystym sercem jestem w stanie Wam polecić. Wszystkie są od Dumel-Discovery, co już może świadczyć o ich jakości. 
Jak wiecie jestem Ambasadorką akcji Patatoy "Rok dobrej zabawy" i w maju testuję wraz z moim Synkiem wspaniałe zabawki interaktywne, z których każda jest przystosowana do zabawy w kilka osób. To wspaniałe, że marki produkują zabawki, pozwalające na spędzanie ze swoim dzieckiem czasu na wspólnej zabawie, która jest jednocześnie bardzo pouczająca oraz wprowadza wszystkich w radosny klimat.

Gra interaktywna Dr EUGENIUSZ

To niewątpliwy faworyt mojego Filipka wśród opisywanych zabawek. Otwierając pudełko stwierdził on, że Eugeniusz jest podobny do jego dziadka. Jest to gra przeznaczona dla 2-10 graczy, a jej założenie można skwitować hasłem "sprawdź ile wiesz".
Po naciśnięciu przycisku, który jest krawatem Dr Eugeniusza możemy usłyszeć jego głos. Miły Pan przedstawia się uczestnikom gry i zachęca do wspólnej zabawy. Należy posłuchać tematu oraz podać odpowiedź, po czym nacisnąć głowę Eugeniusza. Następnie odpowiedzi udziela kolejny gracz, przy czym trzeba uważać, by odpowiedzi się nie powtarzały ponieważ za nieprawidłową, gracz otrzymuje jedno, piankowe zero. W miarę upływu gry, czas na odpowiedź jest krótszy, a Dr Eugeniusz się niecierpliwi i może graczowi zabraknąć czasu na ostateczną odpowiedź. Oczywiści osoba, która otrzyma najwięcej zer przegrywa.
Gra interaktywna Prawda, czy fałsz?

To niesamowita gra interaktywna, która posiada ponad 1000 pytań z różnych dziedzin. Dzięki specyfice zadawanych pytań mogą w nią grać zarówno dzieci i nastolatkowie jak i dorośli. Za jej sprawą można bardzo miło spędzać czas na doskonałej zabawie, połączonej z nauką. "Prawda, czy fałsz" spodobała się nie tylko mojemu Czterolatkowi ale też jego tatusiowi, który wsłuchuje się w pytania i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do odpowiedzi. Dla mnie ta gra to też mnóstwo śmiechu, ponieważ odpowiedzi bywają zaskakujące. W tą grę może grać 5 graczy i każdy z nich wybiera sobie swój kolor (1 ramię gwiazdki). Po tym gdy lektor zada pytanie należy wcisnąć przycisk zielony, jeśli to prawda lub czerwony, jeśli jest to fałsz.Dla każdego uczestnika przeznaczonych jest na start 20 punktów,  jeśli osoba udzieli prawidłowej odpowiedzi, otrzymuje 1 punkt. Trzeba się dobrze zastanowić, bo za złą odpowiedź odejmowane są 2 punkty. 
Bardzo ciekawa jest ta gra, buduje ona napięcie, pozwala na trenowanie umysłu, pamięci. Daje nam mnóstwo śmiechu, a to jest najważniejsze we wspólnej zabawie z dzieckiem.


Interaktywna Mapa Polski

Szczerze mówiąc nawet się nie spodziewałam, że mapa Polski może aż tak zainteresować mojego Synka. Ogląda sobie ją bardzo dokładnie, zadaje mi pytania i potrafi już znaleźć kształt terenu Polski gdy widzi ją np. w książce. 
Mapa jest bardzo kolorowa i wizualnie bardzo przyjemna ponieważ zaznaczone są na niej tylko niektóre polskie miasta, co sprawia, że nie jest ona zbyt bardzo zatłoczona napisami. Posiada ona panel dotykowy, na którym są ikony aktywne, a po ich wciśnięciu lektor przekazuje wiele cennych informacji, które dotyczą historii naszego kraju. Po wciśnięciu odpowiedniej opcji usłyszeć można hymn Polski, a quiz, który można uruchomić na mapie sprawdza wiedzę dzieci i rodziców. 
Oczywiście Filipek na samym początku znalazł na mapie Diabła Borutę, który to jest legendą i przedstawicielem naszego regionu- Ziemi Łęczyckiej. Fajną opcją jest to, że mapę można położyć na podłodze lub zawiesić na ścianie. 
Myślę, że ta zabawka będzie uczyć Filipka przez długi czas, bo jest też przeznaczona dla starszaków. 

Zabawki interaktywne dla dzieci należy wybierać z głową. Najlepiej zanim przystąpimy do zakupu, zapoznajmy się z opinią innych użytkowników. Ja zanim wybrałam te 3 prezentowane zabawki, obejrzałam kilka filmików i poczytałam recenzje. Jestem zadowolona i wiem, że każda z nich posłuży nam długo. Są one wykonane z tworzyw najwyższej jakości, wydają się być trwałe. Uwielbiam zabawki, które mają walor edukacyjny, a te się do niech niewątpliwie zaliczają. 


Obecnie, w miesiącu maju możecie 
zakupić dowolne zabawki interaktywne 
z 5% rabatem na patatoy.pl
Zapraszam na trwający 
na fanpage Ladymami 
KONKURS!

Serdecznie dziękuję Wam 
za liczny udział w konkursie! 
Wszystkie zgłoszenia były wspaniałe, 
jednak wygrać mogą 3 osoby. 
Laureatami konkursu zostają:


Nagroda nr 1, para butów ze sklepu 
Nagroda nr 2, Srebrna bransoletka od MamaliTomasz Biernacki
Nagroda nr 3, Etui na tablet: Judyta Kania 

Gratuluję i zapraszam na kolejny konkurs, który zacznie się być może 
już w nadchodzącym tygodniu.


Regulamin konkursu:
1. Konkurs nosi nazwę: Z czym kojarzy Ci się miesiąc Maj? .
Aby wziąć udział w konkursie należy:
Zasady:
1. Konkurs jest przeznaczony dla fanów* : Ladymami, Mamali, Moje nowe buty.
2. Polub i udostępnij plakat konkursowy.
3. W komentarzu napisz, którą nagrodę wybierasz, a także odpowiedz na pytanie: "Z czym kojarzy Ci się miesiąc Maj"? Zaproś 5 znajomych do zabawy (podświetl na niebiesko).
2. Do wygrania:
1. Dowolna para butów 
Ipanema lub Rider ze sklepu: mojenowebuty.pl
2. Srebrna bransoletka pr. 925  od mamali.pl (opcja dedykacji)
3. Etui na tablet 
3. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy po uprzednim zgłoszeniu się do Organizatora. Czas na zgłoszenie 24 godziny. Wygrywają 3 osoby.
4. Termin zgłoszeń do udziału w konkursie:13.05.2017- 04.06.2017 do godz. 18.00.
5. Ogłoszenie wyników po 04.06.2017 r.
6. Wysyłka dwóch nagród bezpośrednio Sponsorów oraz 1 nagrody bezpośrednio od Organizatora.
7. Konkurs nie jest organizowany ani wspierany przez facebook. Zobacz także

4 komentarze

 1. Świetne te zabawki, a pan Eugeniusz najfajniejszy! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Interaktywne zabawki potrafią doskonale rozbudzić nie tylko wyobraźnię malucha, ale i jego zdolności manualne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zabawki interaktywne dla dziecka! Warto uczyć dziecko poprzez zabawę. Ja na razie mam niemowlaka i ostatnio kupiłam mu smoczek kauczukowy. Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi taki produkt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie obejrzysz się i za chwilę będziesz już kupować mu zabawki interaktywne. Czas tak szybko leci :).

   Usuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *