Zabawa w ogrodzie. Rok dobrej zabawy z Patatoy.

18:47:00Ciepłe, słoneczne dni zachęcają wszystkich do przebywania na dworze. Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy człowiek potrzebuje promieni słońca i świeżego powietrza, które to dodają energii i sprzyjają wytwarzaniu endorfin. Cieszę się, że mój Syn od urodzenia ma ten komfort, że w ciepłe dni codziennie może beztrosko bawić się w ogrodzie. To wspaniale wpływa na jego rozwój, a ja czuję, że jest bezpieczny, a jednocześnie ma dużo swobody. 
Nadal trwa akcja marki Patatoy "Rok dobrej zabawy", której jestem Ambasadorką. W czerwcu bawimy się z Filipkiem zabawkami ogrodowymi i to właśnie najbardziej lubimy... zabawę na świeżym powietrzu.

Huśtawka Pajęczyna
Od dłuższego czasu bardzo chciałam podarować mojemu Synkowi plecioną huśtawkę, która nie tylko ładnie wygląda, ale jest niesamowicie wygodna. Teraz utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to świetna zabawka, bo Filip wprost za nią szaleje. Huśtawka wygląda jak pajęcza sieć, jest pleciona z odpornych lin i posiada okrągły pierścień z metalu, jej producentem jest firma Small Foot. Koło huśtawki jest bardzo stabilne, a jednocześnie miękkie, bo jest oplecione przyjemnym, podobnym do pianki materiałem. Niezwykle łatwo i stabilnie się ją montuje, przy pomocy metalowych haków, które są bardzo mocne i zapewniają maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania huśtawki.
Filip może bujać się na huśtawce siedząc lub leżąc, jest to dla niego bardzo relaksujące i doskonale się w ten sposób bawi. 

*Sandałki- sklep Moje nowe buty.

Gra zręcznościowa TABLICA DO TRAFIEŃ - AFRYKA
Kiedy rozpakowaliśmy przesyłkę od Patatoy, ta gra zrobiła na Filipku wspaniałe wrażenie. Od razu zaczęli grać, razem z tatą i mieli z tego niezłą frajdę. Tablica do trafień, to gra zręcznościowa od Small Foot, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. Filipek podczas zabawy tą tablicą bardzo intensywnie ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, ponieważ ma za zadanie wrzucić do otworów, znajdujących się w tablicy, małe poduszeczki. To wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje, bo konkurencja wymaga wytężenia wzroku i z pewnością uczy celowania, rzucania. Przy każdym otworze jest napisana ilość zdobytych za rzut punktów.  Tablica jest drewniana i posiada piękną, kolorową grafikę ze zwierzątkami. 
Zestaw do piasku Wodne zwierzęta HAPE
Zabawa w piasku, to jest to! Filipek uwielbia zabawę w swojej piaskownicy, zwłaszcza teraz, gdy wspólnie z tatą wybudowali zadaszenia nad nią. Gdy panuje wielki upał, Filip siedzi sobie w cieniu, pod daszkiem i wspaniale się bawi, budując z piasku domki, robiąc "instalację elektryczną" z patyków, a także lepiąc mnóstwo piaskowych babek. Teraz bawi się także zestawem foremek od Hape, które nawiązują do tematu morza, co Filip od razu dostrzegł. Z pewnością zabierzemy je ze sobą w podróż nad morze. Uwielbiamy ciepły, wiosenno-letni czas! Zachęcam Was do zabawy z Waszymi pociechami na świeżym powietrzu, to przyjemne 
z pożytecznym. Jednocześnie spędzacie czas 
z dziećmi i serwujecie sobie dawkę zdrowia 
i energii. Beztroskie dzieciństwo szybko przeminie, a w serduszkach Waszych dzieci zostanie obraz uśmiechniętych rodziców, którzy świetnie potrafią się bawić.


Zobacz także

3 komentarze

 1. Taką huśtawkę bym z przyjemnością przygarnęła :) A zabawa w piaskownicy i u nas jet hitem nr 1 niestety mam problem z młodszą córcią nagminnie je piasek :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubi smak piasku? :) To rzeczywiście jest problem ale na pewno kiedyś jej to przejdzie, jak ze wszystkim trzeba tłumaczyć, że tak nie wolno.

   Usuń
 2. Ewelina Gutowska7 czerwca 2017 14:57

  Szukałam kiedyś takiej huśtawki w kolorze białym ale ceny mnie przeraziły :(.

  OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *