Baby Time 2018. Czyli o tym, jak spędziliśmy nasze imieniny i Dzień Matki.

11:11:00

  

  
  Od zawsze Dzień Matki jest dla mnie czasem szczególnym, a od pięciu lat, 26 maja stał się dla mnie jeszcze większym świętem.  
Od kiedy narodził się Filip, obchodzimy wówczas Dzień Matki,jego imieniny i moje imieniny. Zawsze spędzamy je miło i można by rzec klasycznie, czyli przy torciku, upominkach i mocy uśmiechów.
  W tym roku Dzień Matki obchodziliśmy równie dobrze ale nieco inaczej niż zwykle. Wybraliśmy się na świetną imprezę, Baby Time w Łodzi. Są to targi, na których można poznać wspaniałe marki, oferujące wszystko, co potrzebne dzieciom.


Jak spędziliśmy Dzień Matki?
  Całą rodziną odwiedziliśmy różnorodne stoiska wystawców. Byli tam przedstawiciele wielu firm, oferujący w szeroko pojęty asortyment dla dzieci począwszy od wspaniałych wózków dla najmłodszych przez ubranka, a także zabawki i akcesoria. Dzieci wspólnie z rodzicami miały możliwość przetestowania wspaniałych zabawek, a przy sile perswazji mogły one namówić rodziców na zakupy.  
Tatusiowie również byli zadowoleni, ponieważ mogli zwiedzić prawdziwe, najnowsze  samochody. Jednocześnie mogli wypytać o nurtujące ich szczegóły, dotyczące pięknych maszyn. 

Co nam się najbardziej podobało?
  Mojemu pięciolatkowi najbardziej przypadła do gustu zabawa z pięknymi, kolorowymi piankami. Przy pomocy odrobiny wody mógł sklejać pianki na tekturowej podkładce i dzięki temu uzyskał wspaniałą pracę.  Bawił się tak wspólnie z tatą, ja w tym czasie  spotkałam się z blogerkami, o czym opowiem za chwilę.
Natomiast kiedy podeszłam do Filipka powiedział: "Proszę, to dla ciebie na święto mamy".  Wzruszyłam się bardzo ponieważ oprócz tego że zrobił coś specjalnie dla mnie, to jeszcze ta praca była przepiękna i kolorowa.

  Odwiedziliśmy następnie świetne stoisko, na którym były wielkie, miękkie klocki konstrukcyjne. Większość dzieci budowała z nich budowle, na przykład domki Filip natomiast zbudował wspaniałą katapultę.  Zabawom i uśmiechom nie było końca, widać było że Filipkowi podoba się tam  i ciężko było go oderwać od zabawy.
  Na jeszcze innym stoisku spotkaliśmy sympatycznego pana który ewidentnie miał podejście do dzieci, pobawił się z Filipkiem  świetną zabawką, było to "Loopin Louie",  w której trzeba było wykazać się sprawnością i refleksem aby nie przegrać.  Tam też Filipek zagrał w grę "Czekoladki", gdzie trzeba było odnaleźć odpowiedni obrazek pod czekoladką, dopasować go do wylosowanego. Filip posiada taką grę w przedszkolu i chętnie zaangażował się we wspólną zabawę.
  W mojej pamięci zostaną na pewno wspaniałe rzeczy które wówczas mnie zafascynowały.  Widziałam na targach piękne, kolorowe łapacze snów, a także wielkie domki dla lalek zrobione z drewna, oprócz tego była też na przykład  duża półka w kształcie ciężarówki na małe samochodziki- resoraki.Debiut Małego Modela na wybiegu.
  Podczas targów odbył się wspaniały pokaz mody dziecięcej. Jedną z marek, która przedstawiała swoje wspaniałe ubrania była dobrze nam znana marka Monello,  której ubranka nosimy już od dłuższego czasu.  Niejednokrotnie na blogu: <1Klik><2Klik>,<3Klik>,<4Klik>,<5Klik>,<6Klik>, mówiłam że ubranka te są świetne gatunkowo, wykonane z najwyższej jakości materiałów, prezentując je na moim Filipku. Dodatkowo, są bardzo ciekawe wizualnie, piękne kolory, piękne wzory,  czyli to, co cieszy zarówno oko rodzica jak i dziecka, które również lubi wyglądać modnie.
Mój Filipek wziął udział w pokazie mody.  Zaprezentował wspaniały zestaw bluza i spodenki, oczywiście marki Monello.  
  To był jego debiut na wybiegu, bluza była w piękne, roślinne motywy, posiada kaptur i ściągacz na dole. Spodenki za to są gładkie z ozdobnymi suwakami. Już niedługo na blogu przedstawię sesję zdjęciową w tym ubranku,  a także zupełnie nowe odkrycie, t-shirty przeznaczone dla mamy i syna. Tymczasem <TU Klik> możecie zobaczyć wspaniały zestaw w wersji "Dżentelmen".
Blogerki się edukują.
  Po pokazie mody podeszliśmy do wspaniałego stoiska, na którym dowiedzieliśmy się o filtrowaniu  wody za pomocą specjalnej nakładki na kran. Jest to podstawa zdrowego trybu życia, pić zdrową, czystą nie twardą wodę.  Istotnym też dla naszej skóry jest mycie się w miękkiej wodzie, dlatego te nakładki na kran mogą być stosowane pod prysznic.
  Targi baby Time  były też świetną okazją do spotkania się z innymi mamami blogerkami. Apotkanie to było specjalnie dla nas zorganizowane  i  było na nim bardzo miło.  Spotkałyśmy się w małym gronie,  najpierw porozmawiałyśmy sobie tak na luzie, następnie nasza niezastąpiona Mama Bloguje,  zaangażowała nas do wspólnej dyskusji na temat organizacji czasu na co dzień, było to bardzo ciekawe.Bowiem dzień każdej z nas wygląda nieco inaczej, oprócz tego że wychowujemy dzieci to jeszcze niektóre z nas pracują zawodowo poza domem inne pracują w domu i ten czas wolny i pracujący, fajnie jest zorganizować, pogodzić, tak by było nam wygodnie.


Upominków moc. 
  Oprócz walorów edukacyjnych, odpoczynku i ciekawego spotkania w gronie fajnych ludzi, miłym akcentem było także otrzymanie upominków od sponsorów.
  Marka Monello przekazała dla każdej blogerki ubranka dostosowane do wieku i rozmiaru dziecka. My otrzymaliśmy wspaniałe t-shirty które niebawem  pojawią się na blogu.


  Od dobrze mi znanej marki Alantan otrzymałyśmy mnóstwo kremów i maści które z pewnością przydadzą nam się w codziennym użytku.


  Od marki AA, czyli tej która produkuje kosmetyki antyalergiczne otrzymaliśmy piękne zestawy kosmetyków dla dzieci z serii "I love you baby".

  Już dość dawno poznałam markę Revitacell.  Tym razem przekazała nam ona  dwa rodzaje kremowych serum na dzień i na noc.  Są to  kosmetyki oparte na komórkach macierzystych.

  Bardzo lubię odwiedzać aptekę SuperPharm. Otrzymałyśmy od niej świetny krem i inne przydatne rzeczy.


  Z ostatniej paczki najbardziej ucieszył się Filip. Były to wspaniałe zdrowe słodycze między innymi ciasteczka w kształcie zwierząt w której Filipek bardzo polubił.


  Ten nietypowy Dzień Matki, okazał się być niezwykle inspirującym i miłym wydarzeniem. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni Mam nadzieję że i w przyszłym roku będzie nam dane odwiedzić targi Baby Time w Łodzi, ponieważ wróciliśmy z nich z wielką dozą radości.


Zobacz także

0 komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *