BLOG CONFERENCE POZNAŃ 2016 r - Fotorelacja.

19:41:00Konferencje dla blogerów mają to do siebie, że nie tylko edukują, uczą szukania rozwiązań ale i integrują uczestników, ludzi mających podobną pasję. To, coś znacznie więcej...

Wydarzenia tego typu są nieocenioną bazą, która zawiera w sobie doświadczenia, szereg błędów, a dzięki nim odkryć można rzeczy, o których się nam nie śniło.Blog Conference Poznań 2016 roku niewątpliwie niesie za sobą swoistą wizytówkę ludzi, którzy w blogosferze osiągnęli wiele. Dla nich blog często nie jest już wyłącznie pasją, czy sposobem na życie, ale stanowi główne źródło dochodu. Tak, jak każdy biznes, tak i blogowanie wymaga jednak oczywiście full zaangażowania i poświęconego czasu. 
Wydarzenie BCP, wspominać będę bardzo mile, wspaniałe dwa dni, które dodały mi energii na długi czas. Jednym z Patronów medialnych eventu był wykop.pl, czyli najpopularniejszy polski serwis internetowy w kategorii social news

Jak wyglądał mój weekend na Blog Conference Poznań 2016 ?
Od samego początku wiedziałam, że pojedziemy do Poznania na BCP we trójkę. Nie chciałam zostawiać Filipka na weekend z dziadkami, mając w perspektywie kolejne takie dwa dni, spędzone niebawem na weselu. Tak też się stało, razem ze mną na Blog Conference Poznań przybyli mój mąż i synek. Brak strefy parentingowej wbrew pozorom nie był dla nas i naszego trzylatka problemem. W Starym Browarze wszystko było tak rozplanowane, że można było spokojnie spędzić czas w przerwie pomiędzy prelekcjami, a także podczas nich. Osobna sala, w której były wygodne pufy, leżaki i sofy stanowiła ostoję relaksu dla każdego, także dla dzieci, których tam nie brakowało.
W powietrzu unosił się zapach kawy od Rebel. Atmosfera była bardzo sympatyczna, uśmiechom nie było końca. Tuż przy wejściu każdy z uczestników otrzymał paczuszkę z darami  losu oraz identyfikator. Dostaliśmy między innymi pięknie pachnące środki do prania Ariel oraz Lenor.
Nieziemski smak soków owocowych sprawił, że jeszcze bardziej polubiłam to miejsce. Widząc blogerów, chodzących z kubkami, które w swej zawartości miły samo zdrowie, każdy miał ochotę postać chwilkę w kolejce po kolejną porcję.

Atrakcjom nie było końca...
W przerwie między prelekcjami, odbyło się losowanie nagród od marki Denley, w którym udało mi się wygrać cały zestaw ich gadżetów, yea! 
Urzekła mnie fotobudka, która była umiejscowiona tuż przy stanowiskach manikiurzystek marki Semilac, tworzących na paznokciach prawdziwe cuda. Natomiast we wspomnianej budce, pstryknęliśmy sobie super zwariowane fotki. Filip zdecydowanie polubił to urządzenie i chyba trzeba będzie mu zakupić taką zabawkę do domu.
Przy stoisku marki Pampers miałam przyjemność spotkać przesympatyczną Panią, która prowadziła w ubiegłym roku prelekcję ba See Blogers.
Poznałam też markę Lh.pl , która to ma w swojej ofercie domeny, hosting. Całkiem dobrą finansowo ofertę przedstawiają, więc może warto się bliżej tym zainteresować.Z przedstawicielami Ceneo.pl można było porozmawiać o tym, w jaki sposób zarobić na blogu, dzięki afiliacjom. Były też warsztaty dla osób zakręconych w tworzeniu wspaniałych wnętrz, tu królowała Śnieżka.
Blog Conference Poznań, to także działania charytatywne. Dzięki rozgłosowi na fanpage wydarzenia uczestnicy eventu mieli możliwość wsparcia fundacji SiePomaga.
Wszystkie panele, w których miałam okazję uczestniczyć były bardzo ciekawe. Wprowadzanie nieco humoru, poprzez nieśmieszno- śmieszne "suchary" jak dla mnie stanowiło fajny element prezentacji, dzięki któremu już nieco zmęczeni monotonią słuchania uczestnicy, mogli się trochę oderwać od edukacyjnej atmosfery.

A kto nas edukował?
Na Blog Conference Poznań miałam przyjemność uczestniczyć w prelekcjach, panelach oraz ciekawych dyskusjach cenionych blogerów, którzy dzielili się z chęcią swoimi doświadczeniami i wiedzą, zbudowanych dzięki ogromowi pracy, zaangażowania i serca.
Michał Szafrański zachęcał do selekcjonowania swoich, tych bardziej udanych pomysłów i przekładania ich w lukratywne kampanie. Podsumował on też swoiście podejście do agencji reklamowych, przez pryzmat pozytywnych, jak i negatywnych doświadczeń.
Konrad Kruczkowski wspaniale podsumował swoją nie łatwą drogę, która zaprowadziła go do wydania własnej książki. Zmotywował pewnie nie jedną osobę na sali do tego, że jeśli się chce i czuje się, że zrodzony pomysł w głowie ma rację bytu, to nie należy uciekać od swoich zamierzeń i planów. Podczas jednego z paneli swoją otwartością i pozytywnym spojrzeniem na twórczość tych początkujących blogerów, zachwycili mnie Katarzyna Ogórek i Andrzej Tucholski. Prawdziwie i na luzie opowiedzieli swoje doświadczenia w odniesieniu do treści prezentowanej na vblogach, której jakość przekłada się na liczbę wyświetleń.
Eliza Wydrych, przeprowadziła prelekcję, która miała na celu wprowadzenie do naszej świadomości istotnych elementów, podczas współpracy z agencjami.
Mogłabym tu wymieniać kolejnych prelegentów i opisywać treści ich wypowiedzi, natomiast podsumuję to po prostu wyrazami uznania dla każdego i każdej z nich. Bardzo ciekawe, pobudzające do działania i przede wszystkim w przyjaznej atmosferze, bez zbędnego pokazywania jakimi osiągnięciami mogą się pochwalić. Same konkrety, z których każdy słuchacz na pewno wyciągnął znaczące wnioski.

Podziękowania należą się wszystkim Organizatorom, Wolontariuszom, Sponsorom, Patronom, Prelegentom, Panelistom, Prowadzącym warsztaty, Wspaniałe wydarzenie, kawał dobrej roboty!!
Ilona, Elwira, Maciej, Piotr, Radosław, Ania, Paweł, Hania, Jan, Marcin, Ola, Szacun! 
Do zobaczenia za rok! :)

Zapraszam na moją fotorelację. Mam nadzieję, że choć trochę poczujecie klimat tamtego weekendu...


Zobacz także

5 komentarze

 1. Świetne zdjęcia :-)-cudnego masz synka :* gratuluję wygranej :-) ale się działo :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bym tak chciała, szczęściara! No, ale nie dziwię się, że Cię zaprosili. widziałam, że znów organizujesz spotkanie blogerek, może tym razem mi się uda dostać :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewelina Gutowska22 lipca 2016 04:01

  Ile tu wspaniałych zdjęć, na pewno było odlotowo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do nas z blogiem :)
  Ekipa LH.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. To musiał być czaderski weekend :)

  OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *