Filipek otrzymał List wideo od Świętego Mikołaja :). Post i Konkurs.

21:34:00


Dziś spadł u nas śnieg, była to miła niespodzianka z samego rana ponieważ ostatnio zakładałam, że do Świąt śniegu pewnie nie zobaczymy. Wspominając dzeciństwo mam przed oczami cudowny obraz Bożonarodzeniowego klimatu, choinki, uśmiechniętych twarzy bliskich mi osób i to niesamowite poczucie wyjątkowości. Każdy człowiek w okresie Świąt staje się tym wewnątrz nas drzemiącym dzieckiem, które zawsze jest i odzywa się w wyjątkowych chwilach. Ja wierzę w Świętego Mikołaja, a Wy? :)
Pamiętam niecierpliwe oczekiwanie przy Wigilijnym stole na to, aż próg pokoju przekroczy Kochany Mikołaj z długą brodą. Wszystkie dzieciaki z mojej rodziny, które na Wigilię zawsze zjeżdżały do Babci i Dziadka czuły tą magię, wyczekiwały tak samo jak ja prezentów, pochwalenia przez Mikołaja, że byli grzeczni przez cały rok.
Tak bardzo chciałabym by mój Filipek kiedyś wspominał ten wyjątkowy czas, tak wspaniale, jak ja. Napisaliśmy list do Świętego Mikołaja, spisałam w nim wszystko, co Filip mówił i wiecie co się stało? Sam Mikołaj nagrał film, skierowany do Filipka, który możecie zobaczyć TU :)
Film, który można stworzyć dla swojego dziecka na stronie listymikolaja.pl , niewątpliwie zbiera w sobie wszystkie cechy cudowności Świąt. Na początku Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu, odnajduje jego zdjęcie oraz list lub prezent, o którym Maluch marzy. Wszystko dzieje się w magicznej aurze, tak, jak w bajkach ale przy tym bardzo realistycznie. 
Odnalezienie dziecka na liście dzieci grzecznych, tych najbardziej wyjątkowych, które otrzymają w Wigilię prezent stanowi uwieńczenie marzeń małego człowieka, który na prawdę wierzy, że jest wyjątkowy, a bycie grzecznym cały rok się mu opłacało.
Mikołaj zwraca się do dziecka w wybranym przez rodzica wariancie, ponieważ istnieje przy tworzeniu filmu cała gama zdań, jakie można sobie wybrać. Mamy problem ostatnio z namówieniem Filipka do mycia ząbków przed snem, zatem wybraliśmy właśnie takie przesłanie od Mikołaja. Oprócz tego Filip szaleje za psem, który zagościł kilka miesięcy temu u Babci. Pekińczyk, Chrupek skradł serce dwulatka, dlatego w filmie Mikołaj o nim wspomina. 
Film oglądany w wersji "dla kogoś" wzbudził we mnie ogrom pozytywnych odczuć. Ten stworzony  bezpośrednio dla mojego Syna podbił serce nie tylko Jego, ale i moje... wzruszyłam się. 
Podczas oglądania filmu było słychać od Filipka: "ooo!", "skąd on to wie?", "Mikołaj!". Mój Chłopiec był tak zachwycony, że gdy film się skończył to padł w trans, tak jakby zastanawiał się, czy to wszystko prawda i skąd się wzięła cała ta magia.
Z resztą zobaczcie sami ...Czy podoba się Wam ten cudny film, który Filipek otrzymał od Świętego Mikołaja? Domyślam się, że tak, bo u nas zachwytom nie było końca! :)
Mam dla Was wspaniałą niespodziankę, Wy także możecie zdobyć personalizowany film dla swojego dziecka. Mam takich wspaniałości do rozdania 5 sztuk, zatem do dzieła! 

Zasady są proste, konkurs trwa na facebooku wystarczy, że:
1. Polubisz Ladymami i Elfi na facebooku.
2. Polubisz i udostępnisz post konkursowy.
3. W komentarzu: Zaproś znajomych do zabawy (podświetl na niebiesko) i odpowiedz na pytanie: Jak powinny wyglądać wymarzone Święta Bożego Narodzenia? 


WYNIKI !!!
Serdecznie dziękuję Wam za udział w moim konkursie. Jest aż 5 Zwycięzców :). 
Uwaga uwaga...
Nagrody wędrują do:
Iza Isab-el
Kasia Katafiasz
Ewelina Kuc 
Emilia Burdon

Gosia Gliszczyńska 

Gratuluję i zapraszam do mnie na priv po odbiór kodu do stworzenia wspaniałego filmu dla Dziecka :)
Regulamin konkursu:
1. Konkurs nosi nazwę: "Wymarzone Święta Bożego Narodzenia" .
Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić Ladymami i Elfi na facebooku.
2. Polubić i udostępnić post konkursowy.
3. W komentarzu: Zaproś znajomych do zabawy (podświetl na niebiesko) i odpowiedz na pytanie: Jak powinny wyglądać wymarzone Święta Bożego Narodzenia? 
2. Do wygrania:
 Dla 5 osób Filmy Personalizowane od świętego Mikołaja.
3. Nagroda (kod prezentowy do stworzenia filmu) zostanie wysłana do zwyciezców po uprzednim ich zgłoszeniu się do Organizatora. Czas na zgłoszenie 24 godziny.
4. Termin zgłoszeń do udziału w konkursie 15 grudnia- 19 grudnia 2015 r r do godz. 18.00.
5. Ogłoszenie wyników po 19 grudnia 2015 r
6. Wysyłka nagrody bezpośrednio od Fundatora (Elfi) po samodzielnym utworzeniu filmu przez Zwycięzców na stronie Fundatora.
7. Konkurs nie jest organizowany ani wspierany przez facebook. 

Zobacz także

3 komentarze

  1. Właśnie widziałam gdzieś te filmy, są super!! Też bym chciała taki dla córki wiec chętnie powalczę o nagrodę :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne!! Też takie chcę, tylko trochę za późno się o tym dowiedziałam :).

    OdpowiedzUsuń

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *