Święta Bożego Narodzenia- czas Rodziny.

17:58:00

Od zawsze na myśl o Świętach Bożego Narodzenia maluje mi się przed uczyma widok ludzi, którzy się bardzo kochają. Widzę ludzi uśmiechniętych i zachwyconych wspólnie spędzanym czasem.
Rodzina w Święta Bożego Narodzenia ma swoje 5 minut. Wszystko nagle zwalnia tempo, można się zatrzymać, porozmawiać i po prostu pobyć razem. Mamy takie czasy, że każdy gdzieś biegnie, za czymś goni. W konsekwencji okazuje się, że zdobywa po prostu najbardziej prymitywną rzecz, czyli pieniądze, a niestety traci niejednokrotnie wiele z najcudowniejszych w życiu chwil.
Życie jest krótkie i nie warto non stop pędzić w nim, jak w maratonie. Chwile grudniowych Świąt mają nam przypominać o tym jakie wartości w życiu tak na pradę się liczą. Radość i szczęście zawiera się właśnie w pojęciu rodziny, to tutaj człowiek ma wszystko, co najcenniejsze, miłość, wsparcie, ciepło. 
Niesamowicie się cieszę, że tych kilka dni spędzimy razem. Doceniam te najdrobniejsze sprawy, takie jak pełna lodówka, upominki pod choinką, bo wiem, że dla innych są one marzeniem, które często staje sie nieosiągalne. Podziwiam tych ludzi, którzy często żyjąc w biedzie i ubóstwie kochają się, szanują i wspierają. Dlatego ja także chcę celebrować posiadane najdrobniejsze rzeczy i dzielić się nimi z moimi najbliższymi. Nigdy nic nie postawię ponad zdrowie, szacunek oraz miłość do najbliższych. Tego życzę także Wam, wspierajcie się i po prostu bądźcie dla siebie dobrzy :)
Wesołych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!! :)


Zobacz także

4 komentarze

 1. Dziękujemy i wzajemnie Wesołych i Rodzinnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych, pełnych ciepła, rodzinnych i zdrowych Świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Magicznych i prawdziwie rodzinnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te święta były dla nas wyjątkowe, bo wreszcie spędziliśmy je w komplecie :).

  OdpowiedzUsuń

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *