Film wideo od Świętego Mikołaja z personalizacją dla dziecka. KONKURS z Elfi.

20:28:00W ubiegłym roku Filipek otrzymał pierwszy film wideo od Świętego Mikołaja, o którym pisałam TU. Oglądanie filmu było wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko dla Synka ale i dla rodziców. Byłam pod wielkim wrażeniem i jednocześnie czułam wzruszenie gdy Filipek słuchał słów Mikołaja i czuł się tak, jakby mówił on bezpośrednio do niego. 
Nic więc dziwnego, że i w tym roku postanowiłam sprawić mojemu Trzylatkowi radość mówiąc mu, że Mikołaj znów się do niego odezwał. 
Film można stworzyć w mega prosty sposób na stronie internetowej listymikołaja.pl . Jest mnóstwo wariantów komunikatów od Mikołaja, które można wybrać dla swojej pociechy. Wideo komponuje się tak, by było ono idealnie dopasowane dla każdego dziecka. Właściwie to jest możliwość stworzenia wideo dla osoby dorosłej, tak więc każdy może cieszyć się wyjątkowym, personalizowanym filmem. 
Tak, jak mówiłam film jest bardzo łatwo przygotować i każdy sobie z tym poradzi. Poprzez kilka kliknięć wybiera się Płeć, imię i wiek dziecka, następnie wybiera się zalecenie, które Mikołaj mówi na filmie do dziecka, np. "sprzątaj po sobie", później należy wybrać komentarz, ogólną uwagę Mikołaja o dziecku, np. "Wiem też, ze lubisz słodycze". 
Mikołaj już na początku filmu zwraca się do dziecka po imieniu oraz pytajaco mówi "jesteś z Polski, prawda?". Fantastycznie skomponowany jest ten film, bo dziecko błyskawicznie się z nim identyfikuje.
Mój Syn był zaskoczony nie mniej niż w ubigłym roku. W filmie pojawiły się dwa zdjęcia Filipka, a także zdjęcie bliskich osób (rodziców), zdjęcie listu napisanego przez dziecko do Mikołaja oraz zdjęcie jedo domu. Gdy Mikołaj pokazał to ostatnie zdjęcie i  powiedział, że wie gdzie Filip mieszka, na jego buzi pojawił się cudny uśmiech połączony z niedowierzaniem. Ogólnie podczas całego filmu Filip był skupiony i widać było, iż czuł się wyjątkowo. 
Teraz wspomina słowa Mikołaja i dopytuje kiedy wreszcie do niego przyjdzie. To wspaniały prezent dla dziecka przed Świętami Bożego Narodzenia, który jednocześnie przygotowuje dziecko do spotkania z Mikołajem w realu. 
Jak sądzicie, czy Waszym dzieciom 
też by się spodobało takie wideo? 
Jeśli tak, to mam dla Was niespodziankę.

KONKURS na moim fanpage na facebooku, 
-> KLIK <- tu można wziąć udział.
Do wygrania są personalizowane 
filmy wideo 
od Świętego Mikołaja! 
Wyłonionych zostanie 3 zwycięzców.

Zasady są proste. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które: 
1. Polubią fanpage na facebooku: Ladymami i Elfi.
2. Polubią i Udostępnią facebookowy post.
3. W komentarzu pod postem należy zaprosić minimum 3 osoby do zabawy (podświetlić na niebiesko) oraz odpowiedzieć na pytanie: 
Jak wyobrażasz sobie wymarzone Święta Bożego Narodzenia?
Czas trwania Konkursu:22.11.2016-16.12.2016 r

Powodzenia! 


Wyniki TU: Klik

Regulamin konkursu:
1. Konkurs nosi nazwę: "Jak wyobrażasz sobie wymarzone Święta Bożego Narodzenia?" .
Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić Ladymami i Elfi na facebooku.
2. Polubić i udostępnić post konkursowy.
3. W komentarzu: Zaproś 3 znajomych do zabawy (podświetl na niebiesko) i odpowiedz na pytanie: Jak wyobrażasz sobie wymarzone Święta Bożego Narodzenia?
2. Do wygrania:
 Dla 3 osób Filmy Personalizowane od świętego Mikołaja.
3. Nagroda (kod prezentowy do stworzenia filmu) zostanie wysłana do zwycięzców po uprzednim ich zgłoszeniu się do Organizatora. Czas na zgłoszenie 24 godziny.
4. Termin zgłoszeń do udziału w konkursie 22 listopada- 16 grudnia 2016 r r do godz. 18.00.
5. Ogłoszenie wyników po 16 grudnia 2016 r
6. Wysyłka nagrody bezpośrednio od Fundatora (Elfi) po samodzielnym utworzeniu filmu przez Zwycięzców na stronie Fundatora.

7. Konkurs nie jest organizowany ani wspierany przez facebook. 

Zobacz także

5 komentarze

 1. Też mamy ten filmik i list od Mikołaja - i zgadzam się, są naprawdę świetne ! Niezapomniana pamiątka na całe życie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelina Gutowska25 listopada 2016 17:55

  To jest najfajniejszy prezent dla dziecka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Córka dostała taki filmik rok temu i była zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto zobaczyć co oferuje konkurencje bo też mają śliczne produkty! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopóki się wierzy w mikołaja to trwa dzieciństwo. A teraz są fajne możliwości można zamówić dzieciom list od mikołaja albo wideo. Dla moich to będzie na pewno radość.

  OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *