Kosmetyki idealne na jesień. Hydro Sensitia aktywator nawilżenia oraz Iwostin Aspiria Bloker.

16:41:00

Z początkiem jesieni przyszedł czas na wielkie poszukiwania kosmetyczne. Moja cera była bardzo przesuszona po lecie, a obecne wyższe temperatury w ogrzewanym domu w zestawieniu z zimnem, panującym na dworze nie sprzyjały jej kompletnie. 
Oprócz tego mój organizm źle reagujący na zmiany temperatur, niestety ciężko poddaje się swoistej termoregulacji. Ostatnie tygodnie spędziłam na regularnych ćwiczeniach (teraz, z racji chorowania nieco sobie odpuściłam)i potrzebowałam dobrej ochrony antypotowej.
Przestałam już szukać cudownych rozwiązań w bardzo drogich kosmetykach i postanowiłam wypróbować typowo farmaceutyczne produkty.

Iwostin Hydro Sensitia aktywator nawilżenia
Miałam już przyjemność poznania kilku kosmetyków marki Iwostin i za każdym razem byłam zaskoczona pozytywnie. I teraz Iwostin Hydro Sensitia aktywator nawilżenia, sprostał zadaniu. Krem Hydro Sensitia jest przeznaczony do skóry odwodnionej, suchej i wrażliwej. Posiada on nawilżającą formułę 24h, która zapewnia inteligentną ochronę skóry. Stosowałam go przez 3 tygodnie, na początku tylko rano, później zaś rano i na noc. Już po 3 dniach zauważyłam różnicę. Skóra początkowo odwodniona i poszarzała stała się miękka w dotyku, nawilżona i ewidentnie poprawiła się jej kondycja, znaczenie się wygładziła. 
Krem ten jest idealny pod makijaż, stosowałam go w tym samym czasie, co fluid do skóry wrażliwej Iwostin, o którym pisałam TU.
Krem ma przyjemną, dość rzadką konsystencję. Po aplikacji na skórę wchłania się bardzo szybko, moja skóra go dosłownie wypija w moment. Jego zapach jest prawie niewyczuwalny, bardzo delikatny. Produkt był zapakowany w kartonik, a sam pojemniczek jest plastikowy, wyposażony w wygodną do aplikowania pompkę. Krem jest o pojcemności 50 ml i wystarcza na długo, jeszcze go mam, pomimo, że stosuję już 3 tygodnie, co świadczy o jego wydajności.

Iwostin Aspiria Bloker
Teraz czas na słów kilka na temat Iwostin Aspiria Bloker. Jest to antyperspirant roll-on, o trwałości działania do 72h. Jest on przeznaczony do skóry normalnej i suchej, niweluje zapach potu, hamując jednocześnie nadmierne pocenie.
Według zaleceń, przez pierwsze kilka dni stosowałam go codziennie, a później profilaktycznie 2 razy w tygodniu. Zauważyłam poprawę, pod takim względem, że w stresowych sytuacjach skóra mniej pociła się niż dotychczas. Natomiast szybkie zmiany temperatur, które mają miejsce podczas wychodzenia z ciepłego pomieszczenia na zewnątrz i odwrotnie, także nie powodowały już problemu z poceniem się. To świetny pomysł dla osób aktywnych i żyjących w stresie.


Jak widać i tym razem kosmetyki Iwostin okazały się być strzałem w dziesiątkę. 
Czy Wy też znacie i lubicie ta markę? Jeśli tak to dajcie znać o swoich doświadczeniach z nią związanych.Zobacz także

0 komentarze

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *