Lubię ludzi z pasją. Fotorelacja ze Spotkajmy się w Łodzi III.

11:06:00
Czekałam na ten dzień odkąd po raz pierwszy Sylwia, twórczyni bloga Zadbana Mama,
wspomniała w rozmowie ze mną, że znów zaświtał jej w głowie pomysł o organizacji trzeciej edycji "Spotkajmy się w Łodzi". Każda z poprzednich edycji (pisałam o nich <tu> i <tutaj>) była świetnym wydarzeniem, a tym razem Organizatorka po prostu przeszła samą siebie, zdecydowanie było to najlepsze z dotychczasowych jej spotkań, brawo!

Ponownie spotkałyśmy się w uroczej restauracji Tubajka w Łodzi. Była to sobota 28 października 2017, tym razem zaskoczył nas Halloween'owy wystrój, niezwykle ciekawy i klimatyczny.
Tuż przy wejściu spotkałam Karolinę, przekazałam jej wielki wór nakrętek, które są zbierane na pomoc jednemu ze schronisk zwierząt. Po wejściu do sali spotkałam uśmiechnięte, jak zawsze Martę i Blankę, z którymi zdążyłam zamienić słowo i wczuć się w klimat.
Później to już co chwilę widziałam znajomą twarzyczkę, to było świetne. Oj, działo się!
Buzie nam się dosłownie nie zamykały, tyle tematów było do omówienia.

Blogerki szyją.
Spotkanie rozpoczęło się warsztatami szycia na maszynie, to był świetny czas. Poprowadziła je przesympatyczna Gosia Juskowiak, a dzięki firmie Wójcik i Spółka miałyśmy do dyspozycji maszyny do szycia. Sama do tej pory nie wierzę, że uszyłam własnymi rękami śliczną kosmetyczkę. Może i nie jest ona idealna ale zrobiłam ją samodzielnie, zgodnie instrukcją prowadzącej i jestem z niej dumna. To nie był zwykły warsztat szycia! Uśmiałyśmy się przy tym, rozmawiałyśmy i stworzyła się świetna atmosfera. Nie ma się co dziwić, bo w tak doborowym towarzystwie nie sposób się nudzić. Warsztaty te zainspirowały mnie niesamowicie i mam ochotę naprawić maszynę do szycia, która leży na strychu. Może za jakiś czas znów uszyję coś własnoręcznie, kto wie.

A w przerwie...
W przerwie lunch'owej znów rozmowom i śmiechom nie było końca. Spotkanie kilku z nas podczas parzenia aromatycznej kawy, było bardzo miłe. Poruszałyśmy tematy poważne, branżowe oraz totalnie oderwane od rzeczywistości. Następnie zajadałyśmy pyszności, m.in. tartę z kurczakiem, którą już próbowałam z powodzeniem odtworzyć w domu.

Współpraca blogerów z agencjami.
Wspaniałą prelekcję przeprowadziła Anna Pytkowska, która jest Sales Director'em w agencji Blogmedia, a także autorką bloga nietylkopasta.pl. Opowiedziała nam o współpracach blogerów z agencjami oraz markami, sporo było na temat potencjalnych korzyści finansowych, które z takich współprac wynikają. Dzięki serwisowi Zblogowani, powstały obszerne dane, które to
Anna przedstawiła w swojej prezentacji. Ciekawym był fakt, że na wysokość sugerowanych wynagrodzeń blogerów, nie koniecznie muszą wpływać statystyki, czy też polubienia. Siła pomysłowości i kreatywności w tworzeniu ofert współpracy, ma tu ogromne znaczenie.

Co powie bloger o współpracach z agencjami?
Nadszedł czas na prelekcję o współpracach z agencjami z punktu widzenia blogera, którą
poprowadziła Wioleta Gala, twórczyni bloga Mama Bloguje. Wiola bardzo ciekawie i
inspirująco opowiadała o tym w jaki sposób powinna przebiegać taka współpraca, a także podkreślała, że powinna ona zaczynać się od poprawnie stworzonej informacji o kontakcie z blogerem,umieszczonej na jego blogu. Bardzo ważne jest zaciekawienie agencji, o czym mówiła prowadząca, udzielając przy tym wielu wskazówek. 

Słów parę o marce Liqpharm.
Po mega dawce wiedzy przyjechała do nas przedstawicielka marki Liqpharm, Małgorzata Krynicka-Gad.Chyba nie tylko ja do tej pory wspominam wspaniały smak, pysznego tortu, którym mogłyśmy się delektować podczas krótkiej prelekcji. Bardzo podobała mi się możliwość przetestowania kosmetyków podczas spotkania, przy jednoczesnym słuchaniu o ich
właściwościach. Zadawałyśmy pytania, na które prowadząca nam bardzo konkretnie odpowiadała.
Natomiast same kosmetyki są świetne, właśnie jednego z nich regularnie używam.

Regulowanie brwi nitką.
Niezwykle ciekawa była także prezentacja nitkowania brwi, przeprowadzona przez
przedstawicielki marki NowBrow. Zabiegowi poddała się Marta, która okazała się być świetną ochotniczką, brawo za odwagę! Z jej relacji wynika, że ból jest dużo mniejszy, w porównaniu z tradycyjnym regulowaniem brwi pęsetą. Efekt był świetny, a dodatkowy makijaż brwi, sprawił, że modelka wyglądała po zabiegu pięknie.  Pani Grażyna opowiedziała nam historię powstania firmy, a także przedstawiła cel działalności, jakim jest propagowanie takiego właśnie sposobu depilacji brwi.

Mistrzyni Instagrama.
Jako ostatnia swoją energetyczną prelekcję przedstawiła Iza Urbaniak Marut z bloga
Nianio.com.pl. Prowadząca mówiła dużo i rzeczowo, to lubię! Temat dotyczył działania
blogerów na Instagramie, świetne wskazówki, które na pewno przydadzą się się nam wszystkim.
Iza szczegółowo opisała, jakie działania na IG są zakazane, wymieniła mnóstwo hashtagów,
których używanie może prowadzić do zbanowania przez administratorów. Zadawałyśmy mnóstwo
pytań i otrzymałyśmy odpowiedź na każde z nich. Bardzo podobała mi się ta prelekcja.

Sama nie wiem kiedy ten czas zleciał... Okazało się, że spotkanie się nawet trochę
przedłużyło, a ja czułam, że jeszcze bym mogła tak słuchać tych ciekawych prezentacji jeszcze dłużej. Na koniec otrzymałyśmy cały stos upominków, o których napiszę w osobnym poście. 
Cóż tu więcej dodać? Spotkanie było fantastyczne! Sylwia spisała się na medal, wiem ile pracy włożyła w przygotowania ale było warto. Uczestniczki zaraziły mnie ponownie pozytywną energią, a baza wiedzy, jaką otrzymałam jest bezcenna. Mam nadzieję, że będzie czwarta edycja Spotkajmy się w Łodzi! Tymczasem ja pracuję nad swoim spotkaniem Blogowy Szał Mam. Powolutku snuję wizję i mam nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się w Łęczycy... albo w innym mieście.

W poście znajduje się część zdjęć wykonanych przez
Jakub Placzyński i część zdjęć mojego autorstwa. 
Zobacz także

2 komentarze

 1. Cudownie, że miałyśmy okazję znów się zobaczyć <3
  Mam nadzieję, że kolejna okazja będzie już niedługo.
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też bardzo się cieszę z naszego spotkania, do następnego!! :)

   Usuń

Archiwum

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *